Montážní a servisní technik

PŘEDSTAVENÍ POZICE

Společnost GX SOLUTIONS BOHEMIA má více než 20 let zkušeností převážně v oblasti monitoringu vozidel, strojů a zařízení. Máme u našich zákazníků nasazených více než 40 000 vlastních řešení. Jsme profesionální a dynamický tým! Patříme mezi leadery v poskytování a ve vývoji telemetrických řešení pro naše zákazníky z různých oborů a oblastí.
Do našeho obchodního týmu hledáme kolegyni nebo kolegu, který bude s chutí aktivně obchodovat, bude identifikovat a starat se o potřeby svěřených zákazníků. Na této pozici budeš v každodenním kontaktu s nejvýznamnějšími společnostmi v ČR z oblasti výroby, stavebnictví, dopravy apod.

Hlavní náplň práce

  • montáže, nastavení a oživení elektronických systémů ve vozidlech, strojích a zdvihací technice
  • provádění servisní činnosti těchto zařízení
  • dojezd k zákazníkovi pro provedení práce
  • vedení administrativy s tím spojené (montážní, servisní listy)
  • komunikace s kolegy na dispečinku a technické podpoře
  • práce s PC a interním informačním systémem

Nabízíme

  • zaškolení pod vedením zkušeného kolegy
  • pravidelné vzdělávání
  • samostatnou, zajímavou a různorodou práci
  • zázemí české společnosti s pevným postavením na trhu
  • k dispozici služební vozidlo, telefon a notebook
  • proplácení cestovních náhrad
  • odměna na základě výkonů
  • flexibilní pracovní dobu řízenou po dohodě s dispečerem
  • 25 dní dovolené

Očekáváme

  • odborné vzdělání v automotive (není podmínkou)
  • znalost a přehled v oblasti slaboproud
  • manuální zručnost
  • znalost práce na PC, MS Office
  • dobré komunikativní schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • systematický a pečlivý přístup k práci
  • ochotu často cestovat
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou

  • odborné vzdělání v elektro oboru
  • platná zkouška z odborné způsobilosti v elektrotechnice na el. zařízení do 1000V

Informace o pozici

  • nadstandardní mzdové ohodnocení (výše mzdy do 45.000,-Kč)
  • práce na hl. pracovní poměr
  • místo pracoviště ČR (výjezdy na služební cesty), zázemí společnosti ve Frýdku-Místku a Čestlicích
  • jednosměnný provoz
  • podrobnější podmínky budou dohodnuty osobně
Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

Zaujala tě tato pracovní pozice? Pošli nám životopis!

KONTAKTUJTE NÁS!

Máte zájem o cenovou nabídku? Chcete se zeptat na detailnější informace? Napište nám!