Internal Account Manager

PŘEDSTAVENÍ POZICE

Společnost GX SOLUTIONS BOHEMIA má více než 20let zkušeností v oblasti monitoringu vozidel, strojů a zařízení. Máme u našich zákazníků nasazených více než 40 000 vlastních monitorovacích řešení. Jsme profesionální a dynamický tým. Patříme mezi leadery ve vývoji telemetrických řešení pro zákazníky z různých oblastí a oborů.

Do našeho obchodního týmuhledámekolegyni nebo kolegu, který bude s chutí aktivně komunikovat telefonicky s našimi zákazníky a AccountManagery. Na této pozici budete v kontaktu s nejvýznamnějšími společnostmi v ČR z různých oborů a odvětví jako např. výroba, stavebnictví, doprava, zemědělství apod.

NEJEDNÁ se o telefonický prodej! Primární náplní práce je domlouvání obchodních schůzek Account Managerům.

NÁPLŇ PRÁCE

• telefonická komunikace s potenciálními zákazníky
• domlouvání obchodních schůzek AccountManagerům
• práce se sdílenými kalendáři obchodníků
• e-mailová komunikace s klienty a obchodníky
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• reporting, forecasting, administrativa

NABÍZÍME

• zajímavé finanční ohodnocení – základní mzdu + provize z dosažených výsledků
• práci s jedinečným produktem na trhu
• adaptační proces pro nováčky a zaškolení
• mladý spolupracující kolektiv
• pravidelné vzdělávání
• telefon, notebook i pro soukromé účely
• zázemí české společnosti s pevným postavením na trhu
• práce na plný úvazek nebo ŽL

OSOBNÍ PŘEDPOKLADY

• min. SŠ vzdělání
• výborné komunikační dovednosti
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)
• obchodní myšlení
• proaktivní přístup
• samostatnost
• chuť učit se novým dovednostem a znalostem
• schopnost dotahovat věci do konce
• týmového ducha

VÝHODOU

• zkušenosti v oblasti telesales
• praxe na obdobné pozici
• zkušenosti v oblasti prodeje ICT, SW, HW, Telco.

KONTAKTNÍ OSOBA

Vít Špalek – Country Manager, 606 762 411, vit.spalek@gxsolutions.cz

KONTAKTUJTE NÁS!

Máte zájem o cenovou nabídku? Chcete se zeptat na detailnější informace? Napište nám!